Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 113,526.38 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürünleri kargoya verme süreniz nedir?

Ürünleri en geç 5 iş gününde kargoya veriyoruz. Ürünleri itina ile üretip korunaklı bir şekilde paketledikten sonra kargoya teslim ediyoruz. 

Kargo ücreti kime aittir?

Tüm siparişlerde kargo tarafımıza aittir. Kargo ücreti ödemezsiniz.

Fiyatlara KDV dahil mi?

Evet fiyatlara KDV dahildir. Adına veya şirketinize fatura kesilmektedir.

Montaj hizmetiniz var mı?

Montaj hizmetimiz bulunmamaktadır.

Sipariş verirken üyelik zorunlu mu?

Hayır. Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz.

Menfez ölçüsü nasıl alınır ?

 

Sn. Müşterilerimiz firmamız iki farklı montaj modeline göre üretim yapmaktadır. Her iki modelde de malzeme ve işçilik kalitesi aynıdır. Sadece montaj farkı vardır. 

 

 

1. fotodaki model yüzeysel yapıştırmalı modeldir. Dıştan dışa ölçüye göre sipariş verilir. Duvardaki boşluk ölçüsüne yaklaşık 5 er cm ilave edilmesi gerekir. Kendinden yapışkanlıdır. Güçlü çift taraflı bant vardır. Firmamız 50x50 den büyük ölçülerde çift taraflı banta ek olarak silikonla desteklenmesini tavsiye etmektedir.Mevcuttaki plastik menfezi değiştirmek istediğiniz ve menfezi sökmeden sipariş vermek istediğiniz durumlarda bu modelden sipariş vermeniz gerekir.

 

 

 

2. fotodaki model boşluğa geçme modeldir. İçten içe ölçüye göre sipariş verilir. Duvardaki boşluk ölçüsüne göre sipariş verilir. Bu model için ölçüye ekleme yapılmaz. Menfezin arkasına silikon sürülerekmontaj yapılır. Bu modelden sipariş vermeniz için duvarda boşluk ölçüsünü net olarak almanız gerekir. Firmamız imalat sırasında sipariş ölçüsünden yaklaşık 1 cm küçük yaparak boşluğa rahatça yerleşmesi sağlanır. Mevcuttaki plastik menfezi bu model alüminyum menfez ile değiştirmek istediğinizde plastik menfezi söküp , boşluğu ölçerek sipariş verebilirsiniz.

             

Ölçünüz tavana sıfır , sağ duvara sıfır veya sol tarafa sıfır gelebilir. ( Bknz. foto 3-4-5)  Böyle bir durum olduğunda da sipariş verebilirsiniz. Sİz yine boşluk ölçüsüne sipariş verebilirsiniz. Fİrmamız imalatı yaparken sıfır gelen kısmı dikkate alarak siparişi hazırlayacaktır. Sizin sipariş esnasında not olarak belirtmeniz gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Mu-Fa Menfez İmalat Sanayi, 2002 yılında Ankara Siteler`de faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne bilgi ve deneyimi ile ürün yelpazesini günden güne genişleterek havalandırma menfezleri, panjurlar ve müdahale kapakları alanında çözümler sunmakta ve özel projelerde ürün ve uygulama kalitesi ile yer almaktadır. Tecrübeli kadrosu ile kalite ve hizmet standartlarını daha yüksek seviyelere taşımayı hedefleyen Mu-Fa Menfez için en önemli değer, %100 kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetidir. %100 Kaliteli menfez için, en kaliteli hammadde seçimi yapılmakta ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine ve kalıp parkını yenileyen, % 100 müşteri memnuniyeti için, hizmet öncesi keşif ve sonrası tecrübeli teknik servis hizmeti ile doğruluk, dürüstlük ve etik değerlerden taviz vermeden çalışmasını sürdürmektedir. Mufa Menfez , Alüminyum Menfez Çeşitlerimizden Bazıları : Havalandırma Menfezi , Aspiratörlü Menfez , Banyo Menfezi , Yapıştırmalı Menfez , Lineer Menfez , Havalandırma Panjuru , Kapı Menfezi , Sabit Menfez , Anemostad , Gemici Anemostad , Slot Difüzör , Dış Hava Panjuru , Müdahale Kapağı , Şaft Kapağı , Şömine Menfezi

Dizboyu Sokak No:23/A Siteler Altındağ/ANKARA

0312 351 77 88
yonetim@mufamenfez.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.