Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Menfez ölçüsü nasıl alınır

Sn. Müşterilerimiz firmamız iki farklı montaj modeline göre üretim yapmaktadır. Her iki modelde de malzeme ve işçilik kalitesi aynıdır. Sadece montaj farkı vardır. 

 

 

1. fotodaki model yüzeysel yapıştırmalı modeldir. Dıştan dışa ölçüye göre sipariş verilir. Duvardaki boşluk ölçüsüne yaklaşık 5 er cm ilave edilmesi gerekir. Kendinden yapışkanlıdır. Güçlü çift taraflı bant vardır. Firmamız 50x50 den büyük ölçülerde çift taraflı banta ek olarak silikonla desteklenmesini tavsiye etmektedir.Mevcuttaki plastik menfezi değiştirmek istediğiniz ve menfezi sökmeden sipariş vermek istediğiniz durumlarda bu modelden sipariş vermeniz gerekir.

 

 

 

 

2. fotodaki model boşluğa geçme modeldir. İçten içe ölçüye göre sipariş verilir. Duvardaki boşluk ölçüsüne göre sipariş verilir. Bu model için ölçüye ekleme yapılmaz. Menfezin arkasına silikon sürülerekmontaj yapılır. Bu modelden sipariş vermeniz için duvarda boşluk ölçüsünü net olarak almanız gerekir. Firmamız imalat sırasında sipariş ölçüsünden yaklaşık 1 cm küçük yaparak boşluğa rahatça yerleşmesi sağlanır. Mevcuttaki plastik menfezi bu model alüminyum menfez ile değiştirmek istediğinizde plastik menfezi söküp , boşluğu ölçerek sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

Ölçünüz tavana sıfır , sağ duvara sıfır veya sol tarafa sıfır gelebilir. ( Bknz. foto 3-4-5)  Böyle bir durum olduğunda da sipariş verebilirsiniz. Sİz yine boşluk ölçüsüne sipariş verebilirsiniz. Fİrmamız imalatı yaparken sıfır gelen kısmı dikkate alarak siparişi hazırlayacaktır. Sizin sipariş esnasında not olarak belirtmeniz gerekir.
%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?